KiNetov kuharski forum
Svibanj 27, 2017, 12:03:45 pm *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Rastoke, restoran Pod starim krovovima  (Posjeta: 3538 )
Natasa
Novi član
*

« : Kolovoz 06, 2010, 11:01:26 am »

Pročitavški post na starom prijašnjem forumu, pod temom Rastoke i restorani u Rastokama, nisam mogla, a da ne komentiram navode koje sam pročitala od dotične gđe Milice, koja se osvrnula na dotični restoran Pod starim krovovima, s obzirom da sam i sama imala užasno iskustvo, koje mi je gotovo uspjelo uništiti cijeli prekrasan dojam o Rastokama i njenoj jedinstvenoj ljepoti. Naime nakon uživanja u šetnji tim prekrasnim mjestašcem, odlučili smo se
negdje lijepo ručati i osim u prirodi uživati i u hrani. Odlučili smo se upravo za restoran Pod starim krovovima. Bolje da nismo. Kao što je i gospođa navela, hranu smo čekali i preko previše, a nakon što je napokon stigla, razočaranje je bilo ogromnom, u mom tanjuriću uopće nije bila ono što sam naručila, i mene su pokušali uvjeriti da su te prokuhane, izmučene, naribane gljive, one sa žara....a bijelo pileće meso sa žara neka dva  krilca ... sve dodatno od kruha, soli, ulja, octa morali smo posebno zatražiti! A da stvar bude i gora, u famoznim gljivama pronašla sam vlas kose...koju smo šutke maknuli iz tanjura i uklonili da ostali gosti za stolom mogu u miru nesmetano pokušati jesti ono što im je servirano...konobar je vidio što se događa, ali ga nije niti malo zanimalo zašto na njegovo pitanje da li je sve u redu svi šute, ili kimaju glavom u znaku negodovanja, samo je rekao dobro!!!! I da se nisam nastavila igrati po tanjuru jer više nije bilo šanse da probam išta iz njega, najvjerojatnije ne bi naletjela i na drugu vlas koja se našla u njemu....e onda nam je svim puko film!!!! Pozvali smo konobara, objasnili mu situaciju, i rekli sve što smo od početka mislili a nismo jer smo htjeli biti pristojni, ponudli su nam kiselo neko drugo jelo na što smo zahvalili i rekli da nema šanse da bi išta više iz njihove kuhinje probali!!!!!!!! Zatražili račun, i otišli sa užasnim okusom u ustima onih koji su nešto i probali....
Evidentirano
KiNetov kuharski forum

Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KiNetov kuharski forum | Powered by SMF 1.1.13. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!