KiNetov kuharski forum
Svibanj 27, 2017, 12:03:22 pm *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Srećno!  (Posjeta: 9835 )
Ljilja
Novi član
*

Profil WWW Email
« : Studeni 14, 2008, 06:55:03 pm »

Evo me opet među vama, drage moje. Želim vam još uspešniji forum (ako je to moguće) i puno novih recepata i slika, kao i članova.

Predlažem da lepo "ručno" iskopirate vaše recepte i fotografije, šteta bi bila da ih ovde ne bude. Nadam se da ćete opet razviti živu diskusiju kao i na starom forumu, to je zaista bilo ono što ga je posebno krasilo.

Puno pozdrava svim curama, posebno milici, vesni korici, kadulji i pahuljici Smješko

P.S. kkuhar, ako želiš lepe smajlije, javi mi se na mail ili PP Smješko
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2008, 06:58:40 pm Ljilja » Evidentirano

Kad nešto želiš, naći ćeš način, kad nešto ne želiš naći ćeš razlog...
kadulja
Član

« Odgovor #1 : Studeni 14, 2008, 08:17:41 pm »

Draga Ljiljo. Smješko..bas mi je drago da si se javila i da si opet s nama.Dobrodošla na naš novi forum.Nadam se da ćemo se i dalje lijepo družiti.
Puno pozdrava  i puno  Poljubac Poljubac Poljubac Poljubac Poljubac
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2008, 08:30:45 pm kadulja » Evidentirano
vesna korica
Član

Profil Email
« Odgovor #2 : Studeni 15, 2008, 07:24:06 am »

bome ljiljo nije vas bilo dugo.bas se radujem sto ste opet sa nama  bome moze se od vas dosta nauciti Namigujem Namigujem Namigujem Namigujem lepo lepo.ljubac
Evidentirano
Ljilja
Novi član
*

Profil WWW Email
« Odgovor #3 : Studeni 15, 2008, 01:51:55 pm »

Nije me ni na mom Kuvaru bilo dugo, imala sam težak period (gubitak člana porodice). Prošlo je godinu dana i još mi je teško o tome da pričam, ali morala sam da opravdam izostanak. Jednostavno nisam mogla da se konektujem i posvetim pažnju bilo čemu... Ali, life must go on

Veliki poljubac svima vama Smješko

A gde mi je miličica?

Evidentirano

Kad nešto želiš, naći ćeš način, kad nešto ne želiš naći ćeš razlog...
pahuljica
Član

« Odgovor #4 : Studeni 15, 2008, 02:55:16 pm »

...puno pozdrava Ljiljančice...drago mi je da si ponovo sa nama... Poljubac Poljubac
Evidentirano

...kad Nadalina muti jaja...
muffin
Član

« Odgovor #5 : Listopad 31, 2011, 04:43:34 pm »

Drage moje di ste mi zamro ovaj nas forum nema vas pa vas nema javite se bar da znam da ste OK  Veliki pozdrav od Muffin
Evidentirano
milica
Novi član
*

« Odgovor #6 : Lipanj 01, 2012, 06:35:31 am »

žao mi je da nikoga više ovdje nema... šteta, puno sam ovdje naučila, još se vratim na stari forum i čitam postove i recepte.. pozdrav svima!!
Evidentirano
kadulja
Član

« Odgovor #7 : Listopad 21, 2012, 07:10:05 pm »

žao mi je da nikoga više ovdje nema... šteta, puno sam ovdje naučila, još se vratim na stari forum i čitam postove i recepte.. pozdrav svima!!

Bili smo kao jedna mala obitelj,koji su to bili gusti,nesebicno smo razmijenjivali iskustva,recepte,slike,zezali se................i meni je zao da ovdje vise nikoga nema,mislim da sam medju zadnjima napustila ovaj forum........sada smo vise,manje skoro svi na facebooku ali to nije to...............
Milice,drago mi je da si se javila i ja cesto svratim na nas stari forum i citam postove i recepte.

Vise nista nije kao prije..........

Pozdrav svima!!!!

vasa kadulja
Evidentirano
KiNetov kuharski forum

Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KiNetov kuharski forum | Powered by SMF 1.1.13. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!