KiNetov kuharski forum
Veljača 20, 2017, 11:23:14 pm *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: Kako postaviti slike na forum.  (Posjeta: 9286 )
kkuhar
Administrator
Novi član

http://www.kkuhar.com/smf/Themes/default/images/ic

Profil WWW Email
« : Rujan 15, 2008, 10:25:42 pm »

Postupak postavljanja slika je vrlo jednostavan. Potreban vam je samo url vaše slike koja mora biti smještene negdje na internetu, ne na lokalnom disku. Kako uploadati sliku na internet objasnila je Tincek u svom postu na  starom forumu.
Kad imate url vaše slike kliknite na ikonicu sa slikom ,  i dobit ćete
Kod:
[img][/img]
između tih tagova zalijepite url vaše slike, kao kod ispod;
Kod:
[img]http://www.kkuhar.com/forum/forum_images/kkforum.gif[/img]

Kliknite na "Pregled" da vidite kako slika izgleda, ako ste zadovoljni "Pošalji"
Možete također najprije zalijepiti url do slike, označiti ga i zatim kliknuti na ikonicu sa slikom .

Više informacija kako dodavati i uređivati forum s BBC pogledajte ovdje.
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2008, 10:51:24 pm kkuhar » Evidentirano

KiNet
pahuljica
Član

« Odgovor #1 : Listopad 01, 2008, 02:20:53 pm »

...molila bi za pomoć...pokušala sam postaviti sliku, ali ne ide...najbliže što sam uspjela je adresa na photobucketu gdje su pohranjene moje slike ali onda se može vidjeti cijeli moj album...a ja to ne želim...želim da se vidi samo jedna slika koju ja postavim...

...dakle...

...slike sam sa aparata skinula na kompjuter...
...sa kompjutera sam ih prebacila na photobucket...gdje spremam moje slikice...
...na photobucketu sam kliknula na adresu poja započinje sa http i copy/paste na moj post...ali tu se pojavila samo adresa, a ne i slika...i kad se otvori ta adresa može se prelistati čitav album...

...ja sam malo na VI sa ovim stvarima pa molim da mi netko pojasni gdje sam pogriješila...HVALA...
Evidentirano

...kad Nadalina muti jaja...
kkuhar
Administrator
Novi član

Profil WWW Email
« Odgovor #2 : Listopad 01, 2008, 05:06:24 pm »

Ispod vaše slike na Photobucket nalaze se četiri linka, za ovaj forum dovoljno je da kopirate najdonji (IMG Code) i zaljepite u vaš post na našem forumu i slika će se vidjeti. Zanemarite gornje upute jer je ovdje slika već stavljena i (IMG) tagove.

Nadam se da sam pomogao.

Lijep pozdrav!
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2008, 05:15:42 pm kkuhar » Evidentirano

KiNet
muffin
Član

« Odgovor #3 : Listopad 01, 2008, 05:08:27 pm »

Draga Pahuljice ja sam imala isti problem kad ti se pojavi adresa onda mislim da je rijec pregled pritisnes na to i samo ce ti pokazati zeljenu sliku ....nadam se da sam bila od pomoci Pozdrav Muffin
Evidentirano
pahuljica
Član

« Odgovor #4 : Listopad 02, 2008, 01:51:37 pm »

Ispod vaše slike na Photobucket nalaze se četiri linka, za ovaj forum dovoljno je da kopirate najdonji (IMG Code) i zaljepite u vaš post na našem forumu i slika će se vidjeti. Zanemarite gornje upute jer je ovdje slika već stavljena i (IMG) tagove.

Nadam se da sam pomogao.

Lijep pozdrav!

kod mene nema ovo četvrto IMG code...i šta sad da radim...joj koja neznalica... Š?
Evidentirano

pahuljica
Član

« Odgovor #5 : Listopad 02, 2008, 01:54:51 pm »

Draga Pahuljice ja sam imala isti problem kad ti se pojavi adresa onda mislim da je rijec pregled pritisnes na to i samo ce ti pokazati zeljenu sliku ....nadam se da sam bila od pomoci Pozdrav Muffin

...draga muffin uz sav tvoj trud ja nisam razumjela gdje se pritisne...gdje se pojavi ta riječ "pregled"...
...grozna sam...
Evidentirano

pahuljica
Član

« Odgovor #6 : Listopad 02, 2008, 02:06:19 pm »

...evo me vraćam se nakon što sam uspjela postaviti sliku...doduše treba kliknuti na adresu da bi se vidjela, ali tu je....

...voljela bi da je kao prije da se odmah vidi slikica, ali kad ne može dobro je i ovako...

...hvala vam što ste mene neznalicu savjetovali...
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2008, 02:08:09 pm pahuljica » Evidentirano

abebe
Gost
« Odgovor #7 : Siječanj 25, 2010, 11:39:53 pm »

cao!
nova sam pa se ne snalazim najbolje,pa me zanima kako smanjit velicinu slike???
Evidentirano
kkuhar
Administrator
Novi član

Profil WWW Email
« Odgovor #8 : Siječanj 27, 2010, 10:36:10 pm »

Ovisno je o tome gdje držite slike, na Photobucketu jednostavno idete na edit   i otvorite programčić u kojem onda jednostavno možete mijenjati veličinu slika.
Evidentirano

KiNet
milica
Novi član
*

« Odgovor #9 : Svibanj 25, 2015, 06:52:25 am »

pozdrav administratoru, ako još i on svrati ovdje..naime, žalim za nekim razgovorima i porukama sa starog foruma, ne mogu ga naći niti ući više na njega..ima li igdje išta od toga sačuvano? ili piši kući propalo.?? lijepi pozdrav od milice
Evidentirano
kadulja
Član

« Odgovor #10 : Srpanj 04, 2015, 08:17:39 pm »

Pozdrav Milici.....i meni nedostaju nasi razgovori,slike,razmjena recepata.....bilo je predivno.....mozda bi se cure i vratile na ovaj, jos uvijek NAS forum.....vjerujem da povremeno skoknete na ove nase zajednicke stranicei prisjetite se svega.....Vesna,pahuljica,didi,mihy   i ostale......javite se....

Mene isto zanima kao i Milicu postoji li mogucnost da pregledamo malo STARI FORUM i da se prisjetimo svega......ako ne za ostale,postoji li mogucnost bar za nas koji smo bili aktivni na i n STAROM i na NOVOM FORUMU....

Bila bih jako zahvalna kad bi mi administrator odgovorio na ovo pitanje.....
Evidentirano
KiNetov kuharski forum

Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KiNetov kuharski forum | Powered by SMF 1.1.13. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!