KiNetov kuharski forum
Rujan 20, 2017, 09:33:52 am *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: dijeta s mayo klinike  (Posjeta: 8724 )
romi
Novi član
*

« : Rujan 29, 2008, 06:30:46 pm »

ja sam na toj dijeti s mayo klinike bila prije nekih 5 godina, za tjedan dana sam smršala 5 kg. Međutim razlikuje se od ove koju čitam po internetu a tu svoju sam izgubila. Tenin prvi broj Vitki i zdravi ili tako se nešto zove specijalno izdanje, izdali su broj pod nazivom nešto kao 44 najpoznatije dijete svijeta. To izdanje je super i u njemu je bila dijeta s mayo klinike. Sjećam se da je prvi dan bio sličan mori. doručak: pola grejpa i 3 tvrdo kuhana jaja, ručak: pola grejpa i 3 tvrdo kuhana jaja mislim da je večera bila samo 3 jaja. Drugi dan je bio doručak: pola grejpa i dva kuhana jaja, od od trećeg dana je doručak bio pola grejpa i jedno kuhano jaje. ostalog se ne sjećam niti je imam negdje. Ukoliko je netko ima i ja bi je voljela ponoviti. Meni je odgovarala jer ja ne jeden mliječne proizvode. Sada sam pretjerala, ovo ljeto mi je donijelo višak ručaka i večera, metabolizam mi se jako usporio a nervoze na pretek.
Evidentirano
majoli
Novi član
*

« Odgovor #1 : Siječanj 13, 2009, 01:10:08 am »

heeej romi ja ti imam tu dijetu i tu staru vitu...javi se ako si jos za
Evidentirano
majoli
Novi član
*

« Odgovor #2 : Siječanj 13, 2009, 01:11:04 am »

ustvari TENU sorrygreska Namigujem
Evidentirano
ivana1987
Novi član
*

« Odgovor #3 : Svibanj 04, 2009, 10:39:36 am »

hej majoli jel mi možeš poslati tu dijetu na mail?
Evidentirano
KiNetov kuharski forum

Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP KiNetov kuharski forum | Powered by SMF 1.1.13. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!